Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stiri Bidaai

In jos 
+2
sadhnalekh
alekh
6 participanți
AutorMesaj
alekh
Moderator
Moderator
alekh


Mesaje : 131
Data de inscriere : 22/08/2011
Varsta : 31

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyLun Aug 22, 2011 6:28 am

Aici Vom pune Stiri despre serialul Bidaai !!!!Spor la postat !!!!!!!!!
Sus In jos
sadhnalekh
Admin
Admin
sadhnalekh


Mesaje : 167
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 33

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyJoi Aug 25, 2011 5:05 am

Si ea este Divya logodnica lui Kinshuk(ranvir) !
Stiri Bidaai 30762521057998899841910

Sus In jos
https://bidaairomania.forumgratuit.ro
sadhnalekh
Admin
Admin
sadhnalekh


Mesaje : 167
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 33

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyJoi Aug 25, 2011 5:06 am

Asta este iubitul lui Parul (Ragini)!
l cheama Yashdeep l-a cunoscut la un concurs unde a participat el
Stiri Bidaai 29820521057958899845910

Sus In jos
https://bidaairomania.forumgratuit.ro
sadhna&alekh
Admin
Admin
sadhna&alekh


Mesaje : 182
Data de inscriere : 22/08/2011
Varsta : 30

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyDum Aug 28, 2011 6:03 am

hmmm...interesante stiri...chair nu stiam
Sus In jos
Panchi
Moderator
Moderator
Panchi


Mesaje : 417
Data de inscriere : 31/08/2011
Localizare : Bucuresti

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyJoi Sept 01, 2011 7:25 am

Sara Khan a fost casatorita pentru o scurta perioada cu iubitul ei de trei ani actorul Ali Merchand. Nunta a avut loc pe 10 noiembrie 2010 in casa Bigg Boss cei doi divortand in decembrie. Tot cam in aceasi periaoda cei doi au rupt si parteneriatul lor.

Stiri Bidaai Sarah-khan_ali-merchant___260553
Sus In jos
Panchi
Moderator
Moderator
Panchi


Mesaje : 417
Data de inscriere : 31/08/2011
Localizare : Bucuresti

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyJoi Sept 01, 2011 8:11 am

Dupa cum stiti actorul Angand Hasija este casatorit cu Pari ( Parneet) de aproape 4 ani.

Stiri Bidaai 30326-angad-hasija

Intr-un interviu mai vechii cam de prin 2009 cu ocazia zilei sale aniversare actorul declara: “Da surpriza pe care urma sa o fac de ziua mea era ca sunt deja casatorit. Motivul pentru care am ascuns acest lucru pana acum a fost pentru ca sotia mea Pari(Parneet)si cu mine am vreut sa ne concentram asupra carierelor noastre mai intai si apoi sa dezvaluim casatoria noastra secreta. In al doilea rand nu am vreut ca fanii mei sa fie afectati."
De asemenea actorul a mai spus ca casatoria sa a fost una aranjata iar sotia sa a fost aleasa de catrea mama sa:" Mama mea a ales-o pe Pari pentru mine si ne-am logodit cand aveam doar 21 de ani. Inmediat dupa logodna a avut loc un ritual Roka(unritual urmat de sikhs, perioda intre logodna si casatorie) in timpul caruia ne-am cunoscut mai bine.Cand am fost siguri in legatura cu asta, ne-am casatorit pe 15 septembrie 2007 in Chandigarh."
Angand a vorbit despre sotia sa spunand: "Cand ne-am casatorit Pari studia si a trebuit sa isi urmeze cariera in pshihoterapie.Chiar si eu ma luptam din greu ca sa ma afirm ca actor. Dar acum ca ea si-a incheiat sutdiile iar eu m-am afirmat ca actor si prin binecuvantarea lui Dumnezeu am decis sa ne facem publica casatoria.”
Actorul isi descrie casatoria ca o mare ceremonie spunand: “ A fost o casatorie foarte mare care a avut loc in Punjab. Au fost aproape 700 de personae invitate.Cum amandoi suntem Sikhs , nunta a avut loc cu toate ritualurile Sikhs si Hindu. Casatoria mea a durat 15 zile; am urmat toate ritualuride de la Haldi la Grah Pravesh.Costumele si bijuteriile lui Pari au fost toate cumparate special din Jaipur.A fost o nunta asa de mare incat a trebuit sa o pregatim cu un an in avans.”
Vorbind despre relatia sa care este una la distanta el spune: “ PAri a fost foarte intelegatoare si sustinatoare. De cand ne-am casatorit , eu am fost in Mumbai filmand la Bidaai iar ea a fost in Chandigarh cu parinti mei. Doar cand nu filmam pot petrece niste timp cu ea .Totusi ea a fost foarte intelegatoaare in ciuda perioadelor lungi.”
Acum ca misterul a fost dezvaluit actorul spune ca vrea sa isi mareasca familia : “ Acum ca amandoi ne-am realizat pe plan profesional si toata lumea stie ca sunt casatorit, vom incepe sa ne gandim la copii.”


Ultima editare efectuata de catre Panchi in Vin Sept 02, 2011 6:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Piya
Admin
Admin
Piya


Mesaje : 19
Data de inscriere : 13/08/2011
Varsta : 31
Localizare : craiova

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyVin Sept 02, 2011 3:49 am

Chiar, am aflat si eu de curand ca este deja casatorit Angad Smile)
Sus In jos
https://bidaairomania.forumgratuit.ro
Panchi
Moderator
Moderator
Panchi


Mesaje : 417
Data de inscriere : 31/08/2011
Localizare : Bucuresti

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyVin Sept 02, 2011 6:59 am

si pentru mine a fost o surpriza cand am aflat mai ales ca trecuse ceva timp de la casatorie
Sus In jos
sadhna&alekh
Admin
Admin
sadhna&alekh


Mesaje : 182
Data de inscriere : 22/08/2011
Varsta : 30

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptyLun Sept 05, 2011 2:26 am

cate noutai..am ramas surprinsa cand am citit ca angand este casatorit
Sus In jos
Khushi
Moderator
Moderator
Khushi


Mesaje : 290
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 27

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptySam Sept 17, 2011 4:47 am

sadhna&alekh a scris:
cate noutai..am ramas surprinsa cand am citit ca angand este casatorit
Chiar nu stiai ca este casatorit?? Adica...eu am stirea aceasta pe sunphoto de cateva luni. :-??
Sus In jos
Panchi
Moderator
Moderator
Panchi


Mesaje : 417
Data de inscriere : 31/08/2011
Localizare : Bucuresti

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptySam Sept 17, 2011 11:40 am

Seema Kapoor se intoarce la Star Plus

Stiri Bidaai 88D_Seema-1
Seema Kapoor cea pe care o stiti din rolul lui Vasundhara Rajvansh din Bidaai revine pe micul ecran la acelasi post cu o noua productie intitulata Ek Hazaron Mein Meri Behna Hai unde va juca un rol vital. Seema va imparti ecranul cu Anupam Bhttacharya care in prezent poate fi vazut la Star One in serialul Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.
Seema Kapoor va juca rolul fiicei lui Deep Dhillon care este complet fetita lui tata. Ea va juca rorlul fete ideale care urmareste cu inceredere oarba valorile, regurile si regelemtarile pe care i le-a impus tatal ei. Ea joaca rolul matusi protagonistilor masculini Karan Traker si Kushal Tandon. Anupam Bhattacharya va juca rolul unuchiului.
Contactata Seema a raspuns: Da fac parte din distributia serialului dar la acest moment nu pot divulga prea multe despre personajul meu.Serialul va fi lansat pe data de 3 octombrie. Cu siguranta publicul abea asteapta sa o vada din nou pe micile ecrane pe Seema dupa Bidaai.
Sus In jos
sadhna&alekh
Admin
Admin
sadhna&alekh


Mesaje : 182
Data de inscriere : 22/08/2011
Varsta : 30

Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai EmptySam Oct 08, 2011 4:43 am

f interesnt
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiri Bidaai Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Bidaai   Stiri Bidaai Empty

Sus In jos
 
Stiri Bidaai
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regina Bidaai
» Bidaai-Bidai
» Povestea bidaai
» Bidaai Gallery
» Namaste fani bidaai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bidaai :: Stirile Bidaai-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente